İNOVASYON

YÜKSEK PERFORMANS KOMPAKT PİSTON KEÇESİ

 
K518X

Özel tasarıma sahip TPE destek ringleri ile üstün akma dayanımı

Geliştirilmiş elastomer tasarımı ile yüksek basınçlarda ince yağ filmi ve üstün dayanımı

Uzun stoklu silindirlerde ve ince cidarlı boru kullanılan mobil uygulamalarda üstün performans

K518X bir adet NBR ana sızdırmazlık ringi, TPE destek ringleri ve cam elyaf katkılı poliamid yataklamalarından oluşan yüksek performanslı kompakt piston keçesidir. Değişken basınç aralıklarının ve aynı zamanda pik basınçların olduğu farklı mobil hidrolik uygulamalarında, benzer çift etkili piston keçeleri ile karşılaştırıldığında, akma dayanımını artıran özel formlu destek ringleri ve eksenel yüklere karşı yüksek dayanım ve yataklama sağlayan cam elyaf katkılı özel PA yataklamalarıyla ön plana çıkmaktadır.

K518X’in NBR ana sızdırmazlık ringi, yüksek statik ve dinamik sızdırmazlık performansından ödün vermeden üstün aşınma direnci sunmak üzere tasarlanmıştır. Kesimli olarak üretilen TPE destek ringleri, NBR ringi yüksek basınç ve yüksek frekans gibi zorlayıcı uygulamalarda akmaya karşı güvenle korur. K518X’in cam-elyaf katkılı özel poliamid yataklama ringleri ise, benzer kompakt keçelere kıyasla eksenel yüklere %45 daha yüksek dayanım sağlarken, malzeme özelliğinden ötürü yüksek sıcaklıklarda yataklama kapasitesini ve ölçü stabilitesini korur.

Tüm yenilikçi tasarım öğeleri ve üstün malzeme özellikleri ile K518X, yüksek basınç, yüksek sıcaklık, uzun strok gibi zorlayıcı faktörlerin olduğu birçok mobil hidrolik uygulamasında güvenilir ve uzun ömürlü bir çözüm olarak ön plana çıkmaktadır.

K518X SONLU ELEMANLAR ANALİZİ
K518x
K518X KESİT
K518x
TOPLAM SIZINTI 400 BAR 60 C
K518x
AŞINMA KAYBI (mm)
K518x
K518x
1.8 MPa YÜK ALTINDA EĞİLME SICAKLIĞI
K518x
ELASTİSİTE MODÜLÜ
K518x
K518x
 

KULLANIM ALANLARI

K518x
İŞ MAKİNELERİ
K518x
TARIM MAKİNELERİ
K518x
MOBİL HİDROLİK SİSTEMLERİ
K518x
FORKLİFTLER
 
newsletter checked

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.