KURUMSAL

Önce İnsan, Önce Sağlık, Önce İş Güvenliği
Kastaş İş sağlığı ve güvenliği

Kastaş’ın İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası’nın temelini
“Önce İnsan, Önce Sağlık, Önce İş Güvenliği” ilkeleri oluşturmaktadır. Çalışanların ve iş ortaklarının sağlıklı ve güven içinde faaliyetlerini yürütebilecekleri bir iş ortamı sunmak, bunun oluşturulmasını engelleyecek risklerin bertaraf etmek Kastaş’ın öncelikleri arasında yer almaktadır.

Her çalışanın “en az bir iş güvenliği uzmanı kadar” yaptığı iş ve çalışma ortamıyla ilgili tehlikelerin ve risklerin farkında olması büyük önem taşımaktadır.

Çalışanların; risklerin, kaynağında yok edilmesi için farkındalığı yüksek öneriler getiren, düzenleyici önlemler alan, kurallara uyan, gören ve uyaran bir bilinç seviyesine ulaşması temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır. İSG süreçleri proaktif ve sistematik bir yaklaşımla yönetilmektedir.

HABERLER

HABERLER

 
Maden Türkiye 2024 Fuarı’na Katıldık
Kastaş Sızdırmazlık Teknolojileri, 2-5 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Tüyap'ta düzenlenen Maden Türkiye 2024 Fuarı'nda yer aldı. Sektördeki yenilikleri ve çözümleri paylaşmak için bir araya gelinen bu önemli etkinlikte Kastaş, standına aldığı yoğun ilgiyle, müşterileri ve ziyaretçileriyle buluştu.
devamı
 
Kastaş, Maraton İzmir 2024'te İyilik Peşinde Koştu
İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 5. düzenlenen Uluslararası İzmir Maratonu tamamlandı.
devamı
 
Uluslararası Akışkan Gücü Konferansı (IFK), Dresden 2024 geride kaldı!
Kastaş Sızdırmazlık Teknolojileri, 19-21 Mart tarihleri arasında Dresden-Almanya’da bu sene “Sürdürülebilir Üretim” mottosuyla 14.sü düzenlenen, akışkan mekatronik sistemleri alanında dünyanın en önemli konferanslarından biri olan IFK 2024’te yer aldı.
devamı
 
Türkiye'nin Sızdırmazlık Devi Kastaş 40 Yaşında
Mart 2021
Yüzde yüz yerli sermayeli yapısıyla sızdırmazlık teknolojileri sektöründe Türkiye’nin lider, Avrupa’nın önde gelen üreticilerinden biri olan Kastaş, 40’ıncı yılını kutluyor.
devamı
 
Sürdürülebilir Bir Dünya için Kastaş Geleceğe Yatırım Yapıyor
Şubat 2021

Kastaş olarak; sürdürülebilir bir tüketim için ekonomik denge ile ekolojik dengenin kurulması ve ekolojik çeşitliliğin korunması gerektiğine inanıyoruz.

devamı
 
Kastaş Teknoloji Direktörü Ozan Devlen ISO Komite Başkanı Seçildi
Ekim 2020

Kastaş Teknoloji Direktörü ve Ayna Komite Başkan Vekili Ozan Devlen, ISO Komite Başkanı olarak seçildi.

devamı
 
Yerli Solunum Cihazına, Yerli Sızdırmazlık
Nisan 2020

Korona virüs salgını ile birlikte giderek daha çok ihtiyaç duyulan yerli yoğun bakım solunum cihazının sızdırmazlık elemanlarının üretimi Kastaş tarafından gerçekleştirildi.

devamı
 
newsletter checked

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.