Would you like to switch to our English page?

switch to English language

Kastaş Europe

Almanya’nın Hamburg kentinde bulunan Kastaş Europe GmbH, 2500 m2’lik Satış ve Dağıtım Merkezinde 2009 yılından itibaren faaliyet göstermektedir.

Kastaş’ın tüm standart ürünlerinin yanı sıra, orijinal ekipman üreticisi müşterileri için üretilen ürünlerin depolandığı dağıtım merkezi, Avrupa ve Kuzey Amerika başta olmak üzere dünyanın her noktasına hızlı ve verimli tedarik imkanı sunmaktadır.

Kastaş Europe , uzman ve deneyimli mühendis kadrosu ile satış ve satış sonrası uygulama mühendisliği, proje geliştirme, yerinde teknik destek hizmetinin yanı sıra Avrupa’nın her noktasına 24 saatte, Asya ve Amerika’ya birkaç gün içerisinde ürün teslimi ile müşteri memnuniyetini üst seviyeye taşımaktadır.

 
 

HABERLER

HABERLER

 
Hidrolik ve pnömatik sistemlerin kullanım ve uygulama alanlarındaki bilimsel ve teknolojik gelişmelerin, bildirilerin, eğitimlerin ve atölye çalışmalarının sektör paydaşlarına sunulduğu IX. Ulusal Hidrolik Pnömatik Kongresi ve Sergisi 16-19 Kasım 2022 tarihleri arasında MMO Tepekule Kongre ve Sergi merkezinde gerçekleşti. 
devamı
 
Kastaş Sızdırmazlık Teknolojileri, 27 Haziran 2022'de Nürnberg'de düzenlenen DKT Alman Kauçuk Konferansı ve Ticaret Fuarı'nda yer alacak.
devamı
 
Kastaş Sızdırmazlık Teknolojileri olarak müşterilerimiz için dünyanın her yerinde ulaşılabilir olmak ve ürettiğimiz yüksek kaliteli ürünlerimizi müşterilerimize en kısa sürede tedarik etmek için küresel sızdırmazlık elemanları üreticisi olarak büyümeye devam ediyoruz.
devamı
 
Mart 2021
Yüzde yüz yerli sermayeli yapısıyla sızdırmazlık teknolojileri sektöründe Türkiye’nin lider, Avrupa’nın önde gelen üreticilerinden biri olan Kastaş, 40’ıncı yılını kutluyor.
devamı
 
Şubat 2021

Çağımızın en büyük sorunlarından biri olan küresel iklim değişikliği ile mücadele konusunda, toplumun her kesiminde, özellikle de sanayi kuruluşlarında oturacak bilinç ve farkındalığı çok önemsiyoruz. 

devamı
 
Ekim 2020

Ayna Komite Başkan Vekili, Kastaş Teknoloji Direktörü Ozan Devlen, 3 yıllık süre için bu çalışma grubuna üye ülkelerin oylarıyla, Başkan olarak seçilmiştir.

devamı
 
Nisan 2020

Korona virüs salgını ile birlikte giderek daha çok ihtiyaç duyulan yerli yoğun bakım solunum cihazının sızdırmazlık elemanlarının üretimi Kastaş tarafından gerçekleştirildi.

devamı
 
Kasım 2020

Kastaş, “SmartSeal®” uygulamasıyla müşterilerinin beklenmeyen arızalardan oluşan sistem duruşlarına, enkısa sürede çözüm üretebiliyor. 

devamı

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.