Kastaş Europe

Kastas Europe
Kastas Europe
Kastas Europe
Kastas Europe
Kastas Europe
Kastas Europe
Kastas Europe
Kastas Europe
Kastas Europe
Kastas Europe
Kastas Europe
Kastas Europe

Almanya’nın Hamburg kentinde bulunan Kastaş Europe GmbH, 2500 m2’lik Satış ve Dağıtım Merkezinde 2009 yılından itibaren faaliyet göstermektedir.

Kastaş’ın tüm standart ürünlerinin yanı sıra, orijinal ekipman üreticisi müşterileri için üretilen ürünlerin depolandığı dağıtım merkezi, Avrupa ve Kuzey Amerika başta olmak üzere dünyanın her noktasına hızlı ve verimli tedarik imkanı sunmaktadır.

Kastaş Europe , uzman ve deneyimli mühendis kadrosu ile satış ve satış sonrası uygulama mühendisliği, proje geliştirme, yerinde teknik destek hizmetinin yanı sıra Avrupa’nın her noktasına 24 saatte, Asya ve Amerika’ya birkaç gün içerisinde ürün teslimi ile müşteri memnuniyetini üst seviyeye taşımaktadır.

 
 

HABERLER

HABERLER

 
Kastaş EFRS 2024'e Katıldı
Kastaş, “Sürdürülebilir Çelik; Güçlü Yarınlara” mottosuyla; dijitalizasyon, inovasyon karbon nötr ve yeşil üretim temaları çerçevesinde paneller ve söyleşiler yanı sıra firmaların da katılımlarıyla, bu yıl 9.’su gerçekleştirilen, demir-çelik sektörünün önemli etkinliklerinden olan EFRS- Uluslararası Demir Çelik Sempozyumu’na katıldı.
devamı
 
Pazarlamada Storytelling
Storytelling; yaratıcılık, vizyon ve beceri gerektiren bir sanat biçimidir. Pazarlamada storytelling, başarılı kampanyaların yapıtaşı olarak hizmet eder, canlı markaları sıradan işletmelerden ayırır ve tüketicilerle kalıcı bağlantılar kurar.
devamı
 
Kastaş, 40. Yıl Hatıra Ormanını Ziyaret Etti
Kastaş, kuruluşunun 40. yılı anısına Ege Orman Vakfı iş birliğiyle gerçekleştirdiği Kastaş 40. Yıl Hatıra Ormanı'nı ziyaret etti. 
devamı
 
Türkiye'nin Sızdırmazlık Devi Kastaş 40 Yaşında
Mart 2021
Yüzde yüz yerli sermayeli yapısıyla sızdırmazlık teknolojileri sektöründe Türkiye’nin lider, Avrupa’nın önde gelen üreticilerinden biri olan Kastaş, 40’ıncı yılını kutluyor.
devamı
 
Sürdürülebilir Bir Dünya için Kastaş Geleceğe Yatırım Yapıyor
Şubat 2021

Kastaş olarak; sürdürülebilir bir tüketim için ekonomik denge ile ekolojik dengenin kurulması ve ekolojik çeşitliliğin korunması gerektiğine inanıyoruz.

devamı
 
Kastaş Teknoloji Direktörü Ozan Devlen ISO Komite Başkanı Seçildi
Ekim 2020

Kastaş Teknoloji Direktörü ve Ayna Komite Başkan Vekili Ozan Devlen, ISO Komite Başkanı olarak seçildi.

devamı
 
Yerli Solunum Cihazına, Yerli Sızdırmazlık
Nisan 2020

Korona virüs salgını ile birlikte giderek daha çok ihtiyaç duyulan yerli yoğun bakım solunum cihazının sızdırmazlık elemanlarının üretimi Kastaş tarafından gerçekleştirildi.

devamı
newsletter checked

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.