MEDYA

listeye geri dön

Kastaş, Maraton İzmir 2024'te İyilik Peşinde Koştu

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 5. düzenlenen Uluslararası İzmir Maratonu tamamlandı. 
Kastaş Eğitim Elçileri Takımı, Maraton İzmir’de, EÇEV (Ege Çağdaş Eğitim Vakfı) adına, 'Bir Çocuk Daha Okusa Bin Gelecek Güzelleşir' projesine destek için koştu. 24 çalışandan oluşan takım, bireysel kampanyaları ile bağış toplayarak çocukların geleceğine destek sağladı.
Adım Adım’ın 8 yıl boyunca koşan 7,000 koşucu ve 66,000 bağışçı sayesinde biriktirdiği tecrübeleri sonucunda ortaya çıkmış olan İyilik Peşinde Koş Platformu, Adım Adım’ın desteklediği Sivil Toplum Kuruluşlarının Projeleri için koşmak isteyen gönüllülerin kullanacağı bir yardımseverlik koşusu platformudur.


Maraton İzmir 2024'e katılımları ve yürüttükleri kampanya ile çocukların yanında olan Eğitim Elçileri Takımı'mıza teşekkür ederiz.

 

HABERLER

HABERLER

 
Maden Türkiye 2024 Fuarı’na Katıldık
Kastaş Sızdırmazlık Teknolojileri, 2-5 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Tüyap'ta düzenlenen Maden Türkiye 2024 Fuarı'nda yer aldı. Sektördeki yenilikleri ve çözümleri paylaşmak için bir araya gelinen bu önemli etkinlikte Kastaş, standına aldığı yoğun ilgiyle, müşterileri ve ziyaretçileriyle buluştu.
devamı
 
Kastaş, Maraton İzmir 2024'te İyilik Peşinde Koştu
İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 5. düzenlenen Uluslararası İzmir Maratonu tamamlandı.
devamı
 
Uluslararası Akışkan Gücü Konferansı (IFK), Dresden 2024 geride kaldı!
Kastaş Sızdırmazlık Teknolojileri, 19-21 Mart tarihleri arasında Dresden-Almanya’da bu sene “Sürdürülebilir Üretim” mottosuyla 14.sü düzenlenen, akışkan mekatronik sistemleri alanında dünyanın en önemli konferanslarından biri olan IFK 2024’te yer aldı.
devamı
newsletter checked

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.