UZMANLIK

Akışkan gücü sızdırmazlığında 40 yılı aşkın tecrübesi ile Kastaş, farklı sektörlerde binlerce farklı uygulama alanında, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu yüksek performanslı Sızdırmazlık çözümlerini, Ar-Ge bünyesinde ki tecrübeli uygulama mühendisliği ekibi ile müşterilerine sunmaktadır.

Müşteri tarafında yeni tasarım aşamasında bir sistem ya da teknik iyileştirmelerin beklendiği bir uygulama farketmeksizin, talepleri tüm performans beklentileri ve çalışma detayları ile alan tecrübeli uygulama mühendislerimiz, ilgili uygulamada optimum performansı sunacak standart ya da özel tasarım sızdırmazlık elemanlarını proje döngüsü içinde ele almakta, sonlu elemanlar analizinden, ömür testlerine tüm çalışmaları gerçekleştirmekte, gerek duyulduğu taktirde medya dayanımlarını ve karşıt yüzey gereksinimlerini incelemekte ve önerilerini sunmaktadır.

Ürün tasarımı, malzeme geliştirme, sızdırmazlık çözümlerinin sunumu, numune tedariği, test ve simülasyonlar ve endüstriyelleşme adımlarını proje kapsamında tek çatı altında gerçekleştirilmesi ile müşteri beklentilerine en uygun çözümün en kısa zamanda gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Kastaş uygulama mühendisliği

MÜŞTERİYE ÖZEL KONFİGÜRASYON GELİŞTİRİLMESİ

Hidrolik ve pnömatik sistemlerde Sızdırmazlık elemanları ve yardımcı elemanlar takım olarak çalışmaktadır. Bu nedenle ana Sızdırmazlık elemanı yanında diğer parçalar (yataklama, toz keçesi, statik sızdırmazlık elemanları vb.) sistem performansında büyük öneme sahiptir.

Müşterilerimizin mevcut tasarımlarında veya yeni projelerinde birlikte çalışmalar yapılarak uygulamaya yönelik en iyi çözümü sunacak ürün konfigürasyonları oluşturulmaktadır.

Ürün yuvalarına ait teknik çizimler detaylı olarak oluşturulmakta özel Sızdırmazlık elemanları tasarımları yapılabilmektedir.3D ve 2D dosyaların paylaşımı sağlanmaktadır.

SEKTÖRE ÖZEL YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER

Sızdırmazlık elemanları birçok farklı sektör ve farklı uygulamalarda sektöre özel beklentiler ile talep edilmektedir. Yüksek sıcaklık ve basınç , hız , farklı akışkan tipleri ile çalışabilecek yüksek performansa sahip ürünlerin tasarım ile üretimi gerçekleştirilmektedir.

Aynı zamanda bu ürünler için en iyi sonucu verecek hammaddeler Kastaş bünyesinde geliştirilmekte, test edilebilmekte ve üretilebilmektedir.

Kastaş uygulama mühendisliği
Kastaş uygulama mühendisliği

EĞİTİM VE WORKSHOP ÇALIŞMALARI

Tasarım, ürün geliştirme ve bakım mühendisleri mevcut veya yeni geliştirecekleri makinelerinde üst düzey performansı hedeflemektedirler.

Bu amaca yönelik sızdırmazlık elemanlarındaki yeni gelişen malzeme ve tasarım teknolojileri, benzer uygulamalardaki sızdırmazlık çözümleri, performansı etkileyecek sızdırmazlık elemanı kullanım yerleri hakkında bilgilendirme ve ihtiyaca yönelik eğitim çalışmaları , atölye çalışmaları Kastaş mühendisleri tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

 
newsletter checked

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.