MEDYA

listeye geri dön

Kastaş, Sahanın Liderleri Akademi Programı’nın lansmanını gerçekleştirdi!

Kastaş Akademi çatısı altında, 2024 yılı stratejileri doğrultusunda şirket ilke ve değerlerinden yola çıkarak projelendirilen Sahanın Liderleri Akademi Programı'nın lansmanı gerçekleştirildi. İki oturum halinde gerçekleştirilen etkinlikte programın amacı, yaratacağı etki ve çalışanların kişisel gelişimi odaklı faydaları detaylı bir şekilde ele alındı.

Sahanın Liderleri Programı Nedir?
Sahanın Liderleri Programı, mesleki ve kişisel gelişimi desteklemeyi hedefleyen kapsamlı bir danışmanlık ve mentorluk programıdır. İletişim becerilerinden problem çözme kabiliyetlerinin geliştirilmesine, vaka çalışmalarından mentorluk programına kadar geniş bir yelpazede gelişim fırsatları sunmaktadır. Program, Üretim Liderleri alanında 5 modülden, Mühendis Akademi alanında ise 3 modülden oluşmaktadır.

Sahanın Liderleri Programı kapsamında katılımcılar, tam donanımlı saha lideri yetişmesi kapsamında, müşteri bilgisi, teknik bilgi, üretim bilgisi ve methodik uygulamalar çerçevesinde bütün Teknik Eğitim ve donanımdan da geçmiş olacak ve bunların pekişmesi için de mentorluk alacaklardır. Programı başarıyla tamamlayan her katılımcının iletişim becerileri başta olmak üzere, sunum becerileri, problem çözme teknikleri ve iş yönetimi gibi alanlarda gelişimini sağlamayı ve bunları çalışma hayatında uygulamalı olarak deneyimlemeyi amaçlamaktadır.

Kastaş İnsan Kaynakları Teknik Eğitim Kıdemli Uzmanı Merve Mutlu şu cümleleri ekledi: 
Dünyada ilk tercih edilen sızdırmazlık teknolojileri üreticisi olma vizyonumuzla, değer ve ilkelerimiz ışığında hayata geçireceğimiz Akademi çatımız altında ürettiğimiz ürünlerde dokunuşları olan saha liderlerimizi bir arada buluşturmanın gurur ve mutluluğunu taşıyorum.
Ortak bakış açısı ve liderlik yetkinliklerinin gelişimine yönelik destekleyici programları yetkinlik ölçme değerlendiren araçlar ve alanında uzman danışmanlarımızla programı en güzel ifade eden ‘Hayata geçmeyen vizyon halüsinasyondur’- Thomas Edison ünlü sözüyle yolculuğumuzu başlattık. 
Kişisel gelişim ve mesleki birikimlerle sağlam temeller üzerine kurgulanmış olan Akademi programımızla deneyimli mühendisliğimizi ortak payda da birleştirerek birlikte başarılara imza atacağımıza inancım sonsuz!
 

 
newsletter checked

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

HABERLER

HABERLER

 
Uluslararası Akışkan Gücü Konferansı (IFK), Dresden 2024 geride kaldı!
Kastaş Sızdırmazlık Teknolojileri, 19-21 Mart tarihleri arasında Dresden-Almanya’da bu sene “Sürdürülebilir Üretim” mottosuyla 14.sü düzenlenen, akışkan mekatronik sistemleri alanında dünyanın en önemli konferanslarından biri olan IFK 2024’te yer aldı.
devamı
 
Dünya Su Günü "Barış için Sudan Faydalanmak"
2024 Dünya Su Günü Teması “Barış için sudan faydalanmak” temasıyla başlıyor ve bu, suyun küresel barış, istikrar ve refah üzerindeki kritik rolüne dikkat çekiyor. Tema, suyun kıtlığı, kirliliği ve eşit olmayan erişimi gibi sorunların toplumlar ve ülkeler arasındaki gerilimleri artırabileceğini vurguluyor.
devamı
 
Kastaş, Beyond the Diploma Konferansı'na Katıldı

Kastaş Sızdırmazlık Teknolojileri olarak, İzmir Ekonomi Üniversitesi tarafından düzenlenen; iş dünyasının becerilere dayalı işe alımda cevap verme süreci ve yükseköğretim kurumlarının gelecek nesil işgücünü şekillendirmedeki kilit rolünü farklı perspektiflerle ele alan “Beyond the Diploma- Skills, (Micro) Credentials & Employability/Diploma Ötesi- Beceriler, (Mikro) Yeterlilikler ve İstihdam Edilebilirlik" konferansına İnsan Kaynakları Kıdemli Müdürümüz Sayın Serap Manisalı  ile katıldık.

devamı